День памяті святителя Миколая Мир Лікійського чудотворця.

19 грудня день пам”яті святителя Миколая Мир Лікійського. В цей день було звершено Божествену літургію в селі Сукачі, яку очолив високопреосвященіший Пантелиімон архиєпископ Бучанський вікарій Київської митрополії. Його високопреосвященству співслужили : настоятель храму, на честь святих Косьми та Даміана, благочинний іванківського округу протоієрей Микола Гринів та священики благочиння.

Під час літургії було вознесено сугубі молитви про мир в Україні та за збереження єдиної православної Церкви.

Після закінчення Богослужіння високопреосвященіший Пантелеімон привітав благочинного з днем ангела та за старанне служіння нагородив отця Миколая орденом Андрія Первозванного першого ступеню.

Також архиєпископ звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав всіх солодкими подарунками.