Свято Святих безсрібреників та чудотворців Косьми та Даміана.

14 листопада Свята Православна Церква згадує пам*ять святих безсрібреників та чудотворців Косьми та Даміана.В селі Сукачі , де служить  благочинний Іванківського округу Київської єпархії протоієрей Микола Гринів, храмове свято. Відбулися урочистості з нагоди храмового свята. Було відслужено Божествену літургію яку очолив архієпископ Бучанський Пантелеімон, вікарій Київської митрополії. Також на святі були  присутні : благочинний Поліського округу протоієрей Іоанн Токарук, священики іванківського , поліського та інших благочинь.

Під час літургії високопреосвященніший владика возніс сугубі молитви та прохання до Бога за мир в державі та церкві. Також владика звернувся зі словом проповіді до вірян та подав їм своє архипастирське благословіння. В кінці богослужіння архиєпископ Пантелеімон нагородив всіх благодійників храму церковними нагородами.