Шпилі

Храм

SAM_2204Храм побудовано в 1995 році, та освячено на честь святого архістратига Михиїла.

Богослужіння в храмі проходить щонеділі та на великі і двунадесяті свята.

Святині

В храмі можливо приложитися до мощей Віфлиємських младенців від ірода за Христа пострадавших, Феодосія Черніговського та Володимира Богоявленського.

Настоятель храму архімандрид Василіск (Непомнящий).

народився 14 вересня 1952року. 1970 році закінчив середню школу.

В 1978році митрополитом Філаретом (Денисенко) був рукоположений в сан диякона на свято всіх святих в землі російській просіявших.На святих первоверховних апостолів Петра і Павла в 1978року митрополитом Філаретом був рукоположений в сан ієромонаха.В 1990 році закінчив Московську академію зі званням кандидат богослов”я.

SAM_2246Служив на різних приходах Київської,Новосибірській,Ставропільській, Кіровській та Луганській єпархіях. На данний час з 2000 року є настоятелем храму на честь святого архістратига Михаїла в селі Шпилі Іванківського благочиння Київської єпархії.

Нагороджений різними нагородами включно з відкритими царскими вратами до молитви Отче Наш.