Страхолісся

Храм
SAM_2205
Храм побудовано в 1995 році. Блаженнішим Володимиром митрополитом Київським та всієї України в 1997 році було освячено на честь Святої Трійці.
SAM_2208

Богослужіння в храмі проходять щонеділі, а також на двунадесяті та великі свята.

nZKZCivQDjIІєрей Сергій Світельський.

Народився в місті Малин Житомирської обл. в сім”ї робітників.В 2008 році ніс послух пономаря в храмі на честь Благовірного князя Олександра Невського в селі Феневичі Київської єпархії Іванківського благочиння. В 2010 році вступив до Київської семинарії. 23 грудня 2012 року, по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського та всієї України, був рукоположений преосвященнішим Боголєпом Олександрійським і Світловодським в сан диякона, і направлений для служіння в с.Феневичі Київської єпархії Іванківського благочиння.В 2013 році 3 листопада, по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського та всієї України, був рукоположений митрополитом Антонієм Бориспільським і Броварським керуючим справами УПЦ ректором КДА і С в сан ієрея і направлений для служіння в село Страхолісся Київської єпархії Іванківського благочиння.

Святиня

Не подалік від села є джерело освячене на честь Серафима Саровського.

ikona_serafima_sarovskogo

Також в храмі є мощі преп. Анатолія Киево-печерського ( бл. п.), Свящ.муч. Миколая пресвітера Іскровського, преп. Анастасії ( Романовой).

img_4557 img_4559